Menu

42. Rajd Kormoran

2. runda Szuter Cup – Szutrowy Puchar – ruszyły zgłoszenia.

Już w czwarty weekend czerwca (23-24.06.2018 r.) rozegrany zostanie 42. Rajd Kormoran, którego odcinki zlokalizowano w okolicach rajdowej stolicy Polski Mikołajek.

Trasa liczy blisko 56 kilometrów, 9 odcinków specjalnych, a wśród nich Super Oes Mikołajki, rozgrywany na kultowym torze Mikołajki Arena.

Rajdowa sobota (23.06.2018) jest dniem „administracyjnym”. O godzinie 18.30 w centrum Mikołajek, na Placu Wolności odbędzie się natomiast ceremonia Startu.

Prawdziwe ściganie rozpocznie się wyjazdem z serwisu w niedzielę o godz. 10:00, a zakończy o godz. 18:00 na torze
Mikołajki Arena uroczystą ceremonią mety i rozdaniem nagród.

Nie chcemy trzymać Was w niepewności. Już dziś możemy zaprezentować tegoroczną trasę. Wierzymy, że dostarczy mnóstwo frajdy Zawodnikom i podziwiającym ich kibicom, a fotoreporterom da niezliczone okazje do fantastycznych ujęć rajdówek w akcji.

Drodzy Zawodnicy, przygotowaliśmy dla Was bardzo kompaktowy rajd – prawie połowa wszystkich kilometrów to odcinki specjalne.

Drodzy Kibice dołożyliśmy wszelkich starań aby zorganizować dla Was wspaniałe widowisko, pomóżcie nam, uczynić je bezpiecznym świętem motorsportu.

Drodzy Fotoreporterzy, Operatorzy kamer – rozumiemy, że to Wasza pasja, ale często również praca, dlatego Harmonogram czasowy układaliśmy również z myślą o Was. Wybraliśmy odcinki bardzo blisko siebie i staraliśmy się obliczyć itinerer tak, abyście mogli przemieszczać się między oesami.

Partnerzy

Partnerzy cyklu

Wspierają nas

Patronat medialny

Organizatorzy